Про нас

24 жовтня 2002 року в Міністерстві Юстиції України було зареєстровано одне з перших, і на сьогоднішній день єдине, об’єднання адвокатів міста Чорноморськ (тоді ще Іллічівськ).

Адвокатське об’єднання «Адвокати» консолідує кращих фахівців в різних галузях права, об’єднує ефективний підхід і бездоганний результат в наданні правової допомоги громадянам.

У нашій «сім’ї» є як і колишні судді, працівники прокуратури, так і адвокати з «чистого аркуша» або як кажуть зі студентської лави.

Таким адвокатом є керівник Об’єднання і практикуючий адвокат – Кухаренко Олена Олександрівна.

Адвокат – радник з правових питань. Ось так сухо і гранично ясно. Але крім формальних рамок існує і певна двозначність в роботі адвоката. Його робота часом оповита легендами, домислами, і штампами.

Крім віртуозного володіння правовими знаннями, які для звичайних громадян на кшталт китайської грамоти, адвокат повинен мати міцні нерви і деякий цинізм. Загалом, людям з тонкою нервовою організацією, в нашій галузі буде тяжко.

Наші пріоритети – це інтереси нашого довірителя. Зрозуміло, інтереси ці в ідеалі повинні вписатися в рамки закону. Наше завдання – захистити клієнта «нормативно-правових щитом» в разі юридичного спору. А головною місією є – кваліфікована правова допомога своєму підзахисному. Ласкаво просимо!

Очолює об’єднання адвокат Кухаренко Олена Олександрівна, свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю видано 29.05.2003 року № 1175.

Заслужений старшина об’єднання – адвокат Ботвінцев Анатолій Миколайович. Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю видано 11.12.2002 року № 224, практика адвокатської роботи з 1992 року.

Об’єднання включає так само інших адвокатів – фахівців в різних галузях права.